Facebook

Wesela

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji przyjęć weselnych

Oferta Weselna

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej sali bankietowej

Stylowe wnętrze eleganckiej i nowoczesnej sali balowej, położonej bezpośrednio nad wodą, oraz doskonała kuchnia staropolska z nowoczesnym akcentem, to idealne połączenie przy organizacji wyjątkowego przyjęcia.

Organizując przyjęcie weselne kierujemy się przede wszystkim indywidualnymi sugestiami, życzeniami i wyobrażeniami Młodej Pary. Zestawiając je z naszym doświadczeniem w organizacji zarówno dużych przyjęć jak i kameralnych spotkań w gronie rodzinnym, staramy się aby nasza oferta jak najbardziej odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

Sala weselna jest klimatyzowana, posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, oraz taras zlokalizowany bezpośrednio nad rzeką Orzyc. Malownicze tereny wokół obiektu są idealne na spacery, oraz do wykonania sesji ślubnych

ślub w plenerze — kopia

Dysponujemy salą mogąca pomieścić do 300 osób. Proponujemy Państwu menu w trzech wariantach cenowych (każdy z proponowanych zestawów może zostać dopasowany do życzeń Państwa Młodych, oraz ich serdecznych Gości).  

Specjalizujemy się również w organizacji ślubów cywilnych w plenerze. Na terasie naszej sali bankietowej, lub nad rzeką.  (Po indywidualną ofertę zapraszamy do kontaktu z recepcją)

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty weselnej pary narzeczonych z Szelkowa i Makowa Mazowieckiego, ale także z sąsiadujących miejscowości: Ostrołęka, Pułtusk, Przasnysz, Różan, Wyszków.

 

 

Bobrowy Dwór
Smrock - Dwór 16 A,
06 - 220 Szelków
  • (29) 717 62 15
  • (29) 717 61 83

Nr konta bankowego PEKAO S.A.
Ireneusz Łachacki
06-220 Szelków,
Smrock - Dwór 16 A

Oddział w Makowie Mazowieckim
76 1240 5325 1111 0010 4668 3268